• Sleva

Výkonná elektrická koloběžka

12 190,00 Kč
8 190,00 Kč Ušetříte 4 000,00 Kč
Bez DPH do 3-5 dnů

Špičková elektrická koloběžka s odpruženým rámem a výkonným motorem. Díky silnějšímu motoru výrazně rychlejší než konkurenční modely! S tímto modelem můžete dosáhnou rychlosti až 28 km/h. Největší výhodou je však odpružený rám, který zvyšuje Váš jizdní komfort a tlumí nerovnosti na cestě. Tato koloběžka je skutečně držák pro Vaše každodenní použití.

Počet
Skladem

  • Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

Elektrokoloběžka  je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Koloběžka svižně reaguje a dobře si poradí i s prudším kopcem. Na rovině pojedete rychlostí až 28 km/h. Robustní a pevný rám unese i 2 jezdce.

Nabití baterie trvíá 3-4 hod, s plnou baterií Vám koloběžka umožní dojezd až 25 km. Vše však záleží na vaší váze. Naše koloběžky jsou konstruovány pro nosnost až 120kg, vyšší váha má vliv na výkon baterie tzn. že dojezd může být pouze 20-22km.

Elektrokoloběžka má 3 rychlostní režimy, bezpečně si jí tak užije i dítě od 10 let. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí vás ani okolí. Po rozjetí potom pravým tlačítkem (ovládaným palcem) jednoduše přidáváte plyn a levým tlačítkem (palcem) dle potřeby brzdíte. Je to jednoduché a naučíte se to během několika minut.

Díky přednímu LED světlu lze bezpečně jezdit i po setmění. Vše ovládáte na velkém digitálním displeji umístěném ve středu řídítek.

displej E8

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Při jízdě na elektrokoloběžkách doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti a používat ochranné prostředky - helmu, brýle apod.

EK08

Parametry

Velikost koleček
8"
Barva
Černá
Max. rychlost
25 km/hod
Typ brzdy
EBS brzda + nožní brzda
Doba nabíjení
3 - 4 hodiny
Výkon
350W
Váha
11 kg
Materiál
Hliník
Max. nosnost
120 kg