• Sleva
  • TEST

Výkonná elektrická koloběžka

12 190,00 Kč
8 990,00 Kč Ušetříte 3 200,00 Kč
Bez DPH

Špičková elektrická koloběžka s odpruženým rámem a výkonným motorem. Díky silnějšímu motoru výrazně rychlejší než konkurenční modely! S tímto modelem můžete dosáhnou rychlosti až 30 km/h. Největší výhodou je však odpružený rám, který zvyšuje Váš jizdní komfort a tlumí nerovnosti na cestě. Tato koloběžka je skutečně držák pro Vaše každodenní použití.

Počet
Na skladě není dostatek produktů


  • Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

Elektrokoloběžka  je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Koloběžka svižně reaguje a dobře si poradí i s prudším kopcem. Na rovině pojedete rychlostí až 30 km/h. Robustní a pevný rám unese i 2 jezdce.

Vyjímečnost této koloběžky je v jejím odpružení zadního kola. Tento systém, který většina konkurence nenabízí, výrazně zvýší pohodu jízdy a eliminuje většinu nerovností na cestě nebo chodníku.

Nabití baterie trvá 3-4 hod, s plnou baterií Vám koloběžka umožní dojezd až 25 km. Vše však záleží na vaší váze. Naše koloběžky jsou konstruovány pro nosnost až 120kg, vyšší váha má vliv na výkon baterie tzn. že dojezd může být pouze 20-22km.

Elektrokoloběžka má 3 rychlostní režimy, plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí vás ani okolí. Po rozjetí potom pravým tlačítkem (ovládaným palcem) jednoduše přidáváte plyn a levým tlačítkem (palcem) dle potřeby brzdíte. Je to jednoduché a naučíte se to během několika minut.

Díky přednímu LED světlu lze bezpečně jezdit i po setmění. Vše sledujete na velkém digitálním displeji umístěném ve středu řídítek.

EK08

Parametry

Velikost koleček
8"
Barva
Bílá
Max. rychlost
25 km/hod
Typ brzdy
EBS brzda + nožní brzda
Doba nabíjení
3 - 4 hodiny
Výkon
350W
Váha
11 kg
Materiál
Hliník
Max. nosnost
120 kg